Biografia

Originálne zoskupenie mladých, talentovaných hudobníkov. Už 10 rokov s vami! Kvalitná hudba, temperamentný spev a nezabudnuteľná atmosféra.

 

Kapela EXOTIK vznikla v septembri 2010. Kapelu založili Dávid Blicha a Tomáš Kekeľ. Neskôr sa k ním pridali Matúš Ivanč a Miroslav Artim. Začiatkom roka 2013 z kapely odišiel Miro, ktorého nahradil Branislav Timan. 
V tomto zložení kapela pôsobí dodnes.Táto zostava začala druhú etapu svojho pôsobenia a v roku 2013 vydala svoj prvý album “Ja chlopec molodyj”. Pre úspech prvého albumu sa skupina pustila do tvorby druhého albumu.
Tento krát do modernej tvorby. V spolupráci s Romanom Slávikom v roku 2015 vychádza album /Hrajte mi, hrajte/.  Na albume nájdete skladby o živote a láske.  Vďaka nemu prišli kapele aj zaujímavé ponuky.
Kapela pokračuje a v rokoch 2016 až 2018 vydáva single a videoklipy skladby ako Realita, Zo srdca, Hľadám ťa, Dneška še rozbijem, a ďalšie.
Chalani medzi tým odohrajú množstvo spoločenských a kultúrnych podujatí po celom Slovensku aj za hranicami Slovenska.Pomaly sa blíži 10 výročie od vzniku
Kapele sa naskytla príležitosť v rámci spolupráce s Jozefom Harničárom, a vydáva v poradí tretí album s názvom /10 rokov s Vami/.
 
Profesionalita, originalita, rozmanitosť hudobných štýlov!
Náš repertoár je pestrý. Výber piesní realizujeme počas samotného hrania, podľa obsadenia parketu, ako aj podľa Vášho želania. Takto sa nám vždy podarí vytvoriť skvelú atmosféru a nezabudnuteľný zážitok. 

Zabavili sme tisíce ľudí a máme stovky spokojných klientov. Svojou energiou rozhodne nešetríme a zodpovedáme za kvalitnú hudobnú produkciu a zaspievanú úplne naživo, len profesionálny prístup.

Scroll to Top